O SPOLEČNOSTI REFERENCE KONTAKTY NAPIŠTE NÁM
_

Menu

Dnes je 20. 10. 2020. Svátek má: Vendelín - a zítra: Brigita

Možnosti zobrazení

Pravidelný úklid


          Provádíme veškeré úklidové práce v kancelářích, školách, sanitárních, provozních a společenských místnostech, účinnými a kvalitními čistícími prostředky z tuzemska i z dovozu, špičkovou úklidovou technikou v rozsahu poptávky a v čase, který nenaruší provoz Vaší organizace.

Co nabízíme:
     Denně pro Vás zajistíme - vytírání podlah PVC na mokro , luxování koberců, stírání prachu z volných ploch psacích stolů a parapetů, stírání prachu z nábytku do výše 1,7 m, vyprazdňování odpadkových košů, vyprazdňování a otírání popelníků, čištění umyvadel a zrcadel, odstraňování skvrn ze dveří, nábytku, skleň. přepážek a keramických obkladů a umyvadel. Přesnou specifikaci uvádíme v kapitole ceník. 
 
Co garantujeme:
     Vysokou kvalitu prováděných prací, kontrolní systém, daný našimi dlouholetými zkušenostmi z této oblasti (firma poskytuje tyto služby od roku 1991), pracovníky s čistým rejstříkem trestů, cenu, kterou bez dohody nebudeme měnit ani vyvíjet tlak na její úpravu, používání hygienicky nezávadných a špičkových prostředků, okamžité řešení Vašich připomínek či námětů, dobrou osobní spolupráci při plnění smluvního vztahu 

Co zajistíme:
     Čisté pracovní prostředí, práce dle Vašeho požadavku i mimo uzavřenou smlouvu, mlčenlivost našich pracovníků o Vaší firmě, řádné seznámení našich pracovníků s předpisy o bezpečnosti práce a požárními předpisy vaší organizace, spolupráci při řešení problémů s odpady, dodávání prostředků osobní hygieny.
 
Naše zkušenosti:
     Dvacet let je jistě dlouhá i dostatečná doba k získání zkušeností i znalostí v oboru. A to je doba po kterou se naše firma nepřetržitě smluvním úklidem zabývá. Spolupracujte s námi a my jsme přesvědčeni, že nám dáte za pravdu, že něco umíme.